| 18. 1. 2013. u 15:37 sati | pošalji link
CMS natjecanje

Nakon pet godina natjecanja 'Skockajte web!' tijekom kojeg se ocjenjivala kvaliteta školskih webova izrađenih u CMS-u, pred škole se postavlja novi izazov. Od 2013. godine CARNet organizira novo natjecanje u kojem će naglasak biti na digitalnim nastavnim materijalima.
U današnje vrijeme u nastavi se sve više umjesto tiskanih materijala koriste digitalni nastavni materijali, a s obzirom na brzi razvoj tehnologije digitalne nastavne materijale zasigurno očekuje svijetla budućnost. U skladu s tim natjecanje će poticati korištenje i izradu digitalnih nastavnih materijala te želi osvijestiti o njihovu potencijalu.

S obzirom da je znatan broj škola tijekom natjecanja 'Skockajte web!' razvio kvalitetne i sadržajne webove, vjerujemo da će i ovo natjecanje biti uspješno te prilika za izradu i primjenu kvalitetnih digitalnih nastavnih materijala.

O svim informacijama vezanim uz novo natjecanje škole će biti na vrijeme obaviještene.

Zahvaljujemo svim školama koje su u proteklih pet godina sudjelovale u našem CMS natjecanju te ih pozivamo da nam se pridruže i u novim izazovima!