Proglašeni pobjednici nagradnog natjecanja za nastavnike „Pravi kaLibar za znanje 2017“

CARNetovo je nagradno natjecanje pod nazivom „Pravi kaLibar za znanje 2017“ privedeno kraju. U natjecanju su sudjelovali nastavnici iz osnovnih i srednjih škola Republike Hrvatske. Nastavnici su izradom digitalnih nastavnih materijala u CARNetovom alatu Libar na temu „Uporaba informacijske i komunikacijske tehnologije“ potaknuli izvrsnost u izradi digitalnih nastavnih materijala.

Na ovogodišnje je natjecanje bio prijavljen 21 digitalni nastavni materijal. Ocjenjivački je sud imao zahtjevan zadatak pregledati, ocijeniti i na kraju odlučiti o tri najbolja digitalna nastavna materijala.

Prema odluci ocjenjivačkog suda pobjednici CARNetovog natjecanja „Pravi kaLibar za znanje 2017“ su:

1. mjesto: Jelena Radlović, I. gimnazija, Osijek: A kao algoritam. Nagrada: prijenosno računalo.

2. mjesto: Josipa Ivić, Osnovna škola Manuš, Split: Glazba je svuda oko nas. Nagrada: prijenosno računalo.

3. mjesto: autorica Kristinka Lemaić i koautor Josip Filić, Industrijska strojarska škola, Zagreb; Sigurnost i zaštita zdravlja na radu.  Nagrada: tablet.

Čestitamo svim pobjednicima. Dodjela nagrada će se održati na svečanom zatvaranju 19. CARNetove korisničke konferencije koja se ove godine održava u Dubrovniku.

Zahvaljujemo svim sudionicima na uloženom trudu i sudjelovanju na CARNetovom natjecanju „Pravi kaLIbar za znanje 2017“.

CARNetovo natjecanje za nastavnike „Pravi kaLibar za znanje 2017“ održalo se u sklopu CARNetove korisničke konferencije - CUC koja je dio projekta „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)“ koji se financira iz Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR) i Europskog socijalnog fonda (ESF).

Projekt je sufinancirala Europska unija iz europskih strukturnih i investicijskih fondova.
| 27. 10. 2017. u 14:00 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Objava učeničkih radova na Edutoriju

Kako bismo vam ponudili kvalitetniji, moderniji, pristupačniji i brži pristup svim informacijama i sadržajima na portalu škole.hr, osmislili smo i pokrenuli postupak njegovog redizajna.

Veliko i malo slovo DŽ dž

OŠ HJ A.1.1. Učenik razgovara i govori u skladu s jezičnim razvojem izražavajući svoje potrebe, misli i osjećaje. OŠ HJ A.1.3. Učenik čita tekstove primjerene početnomu opismenjavanju i jezičnome razvoju....

Audio&video

Izvan okvira