Važna obavijest - ispis i dostava potpisanih prijavnica

Danas, 26. lipnja u 20:00 sati zaključavaju se liste prioriteta kandidata i od toga se trenutka više neće moći prijavljivati obrazovni programi.

Svi kandidati dužni su do 3. srpnja 2013. u 12:00 sati dostaviti (u nastavku je objašnjeno koja kategorija kandidata kome) potpisane prijavnice s popisom odabranih obrazovnih programa. Prijavnice potpisuju kandidat i njegov roditelj/skrbnik. Napominjemo da prijavnice do toga trenutka (3.srpnja u 12:00 sati) moraju biti već zaprimljene - nikako ih nemojte poštom slati samo koji dan ranije. Kandidati za koje u sustavu ne bude označeno da su dostavili potpisanu prijavnicu neće se moći pojaviti na ljestvicama poretka niti upisati u srednju školu u ljetnome roku.

Učenici 8. razreda škola u RH svoje će prijavnice dobiti od razrednika u svojoj školi te ih potpisane na vrijeme moraju vratiti razredniku.

Učenici škola u RH koji nisu 8. razred od trenutka zaključavanje liste prioriteta moći će ispisati prijavnice sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni su ih potpisane na vrijeme dostaviti u svoju školu.

Kandidati koje su registrirali uredi državne uprave od trenutka zaključavanja liste prioriteta moći će ispisati prijavnice sa svoga sučelja na kartici Moj odabir. Dužni ih potpisane na vrijeme dostaviti uredu državne uprave koji ih je registrirao.

Potpisivanjem prijavnice svi kandidati potvrđuju svoju stvarnu namjeru upisa u bilo koji obrazovni program naveden u prijavnici. Aplikacija će kandidata automatski rasporediti na obrazovni program koji mu je najviše na listi prioriteta, a na kojemu prema broju bodova ulazi u upisnu kvotu. Također, ova prijava ne garantira upis u odabrane obrazovne programe ako upisna kvota u trenutku objave konačnih ljestvica poretka 5. srpnja bude popunjena kandidatima s više bodova.

VAŽNA NAPOMENA: svi će kandidati originalnu dokumentaciju temeljem koje su prilikom prijave ostvarili određena prava (zdravstvene teškoće, obrtnice i sl.), morati dostaviti srednjoj školi koju će upisati, na prvi dan nastave.

| 26. 6. 2013. u 11:00 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Objava učeničkih radova na Edutoriju

Kako bismo vam ponudili kvalitetniji, moderniji, pristupačniji i brži pristup svim informacijama i sadržajima na portalu škole.hr, osmislili smo i pokrenuli postupak njegovog redizajna.

Veliko i malo slovo DŽ dž

OŠ HJ A.1.1. Učenik razgovara i govori u skladu s jezičnim razvojem izražavajući svoje potrebe, misli i osjećaje. OŠ HJ A.1.3. Učenik čita tekstove primjerene početnomu opismenjavanju i jezičnome razvoju....

Audio&video

Izvan okvira