| 26. 8. 2010. u 15:31 sati | pošalji link
Skockajte web

S  novom školskom godinom započinje i novo natjecanje CARNetovog Portala za škole pod nazivom Skockajte web!

Ovoga puta ocjenjivat ćemo najbolje i najkorisnije webove škola pa pozivamo sve hrvatske osnovne i srednje škole da se što prije uključe. Za sudjelovanje je dovoljno imati školski web izrađen u CARNetovom CMS sustavu, dok je za osvajanje nagrada potrebno ponuditi i kvalitetan, ažuran i koristan sadržaj.

Podsjećamo vas da je CMS za škole sustav koji omogućuje jednostavno postavljanje i ažuriranje internetskih stranica kroz web preglednik, razvijen i dizajniran posebno za potrebe škola.

Škole koje se žele natjecati prijavljuju se putem online obrasca od 1. rujna najkasnije do 15. listopada 2009. i to u jednu od dvije kategorije:

Svakako provjerite kriterije i pravila natjecanja Skockajte web te pogledajte tko su članovi Ocjenjivačkog suda, kako biste web svoje škole što bolje skockali za natjecanje! Ukoliko želite naučiti više o korištenju CMS sustava svakako se informirajte se i o CMS radionicama koje ćemo za vas organizirati tijekom natjecanja.

Cilj ovog natjecanja je potaknuti škole na izradu sadržajnih i korisnih web stranica u CMS sustavu na kojima će učenicima i nastavnicima na raspolaganju stajati alati i usluge prilagođeni svim njihovim potrebama. Također, želja nam je istaknuti i pohvaliti škole koje već koriste ovaj alat i njime  informiraju učenike, nastavnike i roditelje o školi, te njezinim aktivnostima i novostima.

* * *

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja vezanih uz natjecanje obratite nam se na e-mail adresu portal@CARNet.hr.

Banner za objavu na webovima škola može se preuzeti ovdje.