| 6. 9. 2017. u 08:34 sati | pošalji link
Natjecanje Pravi kaLibar za znanje

Predstavljamo vam novo CARNetovo nagradno natjecanje „Pravi kaLibar za znanje“. Natjecanje je namijenjeno svim nastavnicima u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj, a cilj mu je potaknuti izvrsnost u izradi digitalnih nastavnih materijala.

*   *   *

U vremenu smo kada se odgovorno i samostalno služenje digitalnom tehnologijom smatra imperativom. Uvođenjem novih pedagoških pristupa, primjenom tehnologije i boljom dostupnošću kvalitetnih digitalnih obrazovnih sadržaja učenicima se omogućuje ovladavanje osnovnim vještinama potrebnima za život i rad u 21. stoljeću.

Dragi nastavnici, zbog toga vas pozivamo da se uključite u izradu digitalnih nastavnih materijala u CARNetovom alatu Libar na temu „Uporaba informacijske i komunikacijske tehnologije“.

Autorima digitalnih nastavnih materijala koji osvoje jedno od prva tri mjesta nagrada će biti dodijeljena u okviru CARNetove korisničke konferencije CUC 2016 koja se ove godine održava u Rovinju od 9. do 11. studenog 2016.

Svi zaniteresirani detalje natjecanja, pravila sudjelovanja i kriterijie ocjenjivanja mogu saznati na webu natjecanja.

Prijave počinju danas, 21. travnja 2016., a završavaju 23. rujna 2016. godine. Više o prijavama saznajte ovdje.

* * *

Uključite se u natjecanje koje donosi vrijedne nagrade i u Libar digitalnih nastavnih materijala upišite pobjedu!

Natjecanje se održava u sklopu CARNetove korisničke konferencije koja je dio projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola (pilot projekt)" koji se financira iz Europskog fonda za regionalni razvoj (EFRR) i Europskog socijalnog fonda (ESF) ".

Projekt je sufinancirala Europska unija iz europskih strukturnih i investicijskih fondova.