| 12. 12. 2013. u 13:58 sati | pošalji link
Elementi i kriteriji vrednovanja u natjecanju

Primjenu digitalnih nastavnih materijala tijekom dva kruga ocijenjivat će članovi Ocjenjivačkog suda natjecanja te odrediti pobjednike.

Članovi će ocjenjivati primjenu prema općem dojmu stvorenom na temelju znanja i iskustva u svom radu kao i sljedećih kriterija, od kojih svaki donosi točno određeni broj bodova koji je naveden uz pojedini kriterij:

1. Uspješna upotreba različitih metoda i oblika rada u primjeni e-sadržaja u svrhu ostvarivanja ciljeva nastavnog sata  (sveukupno nosi 10 bodova)

2. Unaprjeđenje nastave upotrebom digitalnih nastavnih materijala kroz (sveukupno nosi 10 bodova):

3. Korištenje digitalnih nastavnih materijala za aktivnu ulogu nastavnika i učenika u nastavnom procesu (sveukupno nosi 10 bodova)

4. Opći dojam (sveukupno nosi 10 bodova):

Prikaz bodova u tablici

KRITERIJ

BROJ BODOVA

Raznolikost primjene

Unapređenje nastave

DNM za aktivnu ulogu nastavnika i učenika

Opći dojam