Otvorene prijave na CUC 2018

Prijave na 20. CARNET-ovu korisničku konferenciju CUC 2018 su OTVORENE i traju do ponedjeljka, 5. studenoga 2018. godine, u 23 sata i 59 minuta. Prijavni je obrazac dostupan na ovoj poveznici. Sve su informacije o prijavama dostupne na stranici Prijave.

Prijava je na konferenciju putem online obrasca moguća samo za jednog sudionika. Postupak je prijave potrebno završiti u roku od 45 minuta.

Svi sudionici koji konferenciju pohađaju u okviru programa e-Škole moraju prijavnom obrascu pristupiti koristeći svoje elektroničke identitete u AAI@EduHr sustavu. Napominjemo da kod pitanja „Sudjelujete li na konferenciji u sklopu programa e-Škole?“ opciju “da” odabiru samo oni sudionici kojima se sudjelovanje na konferenciji financira u okviru programa e-Škole. Ako sudionik dolazi iz škole uključene u program e-Škole, a njegov se dolazak financira iz sredstava škole ili vlastitog izvora, potrebno je odabrati opciju “ne”.

Molimo i sve ostale sudionike koji posjeduju valjani elektronički identitet u AAI@EduHr sustavu da ga koriste za pristup prijavnom obrascu.

Prijave na konferenciju zatvaraju se u ponedjeljak, 5. studenoga 2018. godine, nakon čega će svim prijavljenima biti omogućen odabir radionica na kojima žele sudjelovati. Točno vrijeme početka prijava na radionice i ogledne sate kao i upute za prijavu sudionici će naknadno primiti.

Svi sudionici koji će koristiti hotelski smještaj, moraju to naznačiti u obrascu. Prilikom odabira smještaja u dvokrevetnoj sobi, moraju unijeti ime osobe s kojom će dijeliti sobu.

Pozivamo vas da program konferencije pratite na ovoj poveznici.

| 25. 10. 2018. u 12:49 sati | RSS | print | pošalji link |

Prijave na natjecanje su završene.

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Afrika 1914.

Donosimo vam rad Jure Stopića, učenika Osnovne škole Sesvetska Sopnica. Jure je izradio kviz na interaktivnoj karti na kojoj treba označiti pojedine kolonije u Africi 1914. godine.

Znamenitosti Slovenije

Niz fotografija najpoznatijih znamenitosti Slovenije

Audio&video

1279. - mongolskom pobjedom u bitki kod Jamena na današnji je...