| 7. 3. 2013. u 11:15 sati | pošalji link
Rođendanska petica (završeno)

Nagradno natjecanje Portala za škole

Povodom jubilarnog petog rođendana, 1. ožujka 2012. godine, Portal za škole organizirao je nagradno natjecanje pod nazivom "Rođendanska petica". Riječ je o dvostrukom natjecanju u kojem su mogli sudjelovati svi učenici i nastavnici hrvatskih osnovnih i srednjih škola, svaki u svojoj kategoriji.

Za učenike smo povodom jubilarnog rođendana osmislili temu „Portal za škole godine 2112.“ u kojoj su mogli sudjelovati slanjem svojih crteža, priča ili kratkih filmova. Bilo je dovoljno prepustiti se mašti te zamisliti viziju našeg Portala u budućnosti. Najbolji radovi su predstavljeni na Portalu kao i na portalovim Facebook stranicama te je na oba mjesta bilo organizirano glasovanje. Učenici su mogli sudjelovati u bilo kojoj navedenoj podkategoriji (crtež, priča, kratki film), mogli su sudjelovati i u dvije ili sve tri, ali u svakoj samo s jednim radom.

Nastavnici su u rođendanskom natjecanju mogli sudjelovati slanjem svojih digitalnih nastavnih materijala, osmišljenih na temu po vlastitom izboru ili iz predmeta koji predaju. Najbolji nastavnički rad bili su odabran od strane našeg Ocjenjivačkog suda.

Detaljnije informacije o natjecanju učenici mogu potražiti ovdje, dok su informacije za nastavnike dostupne ovdje. Osmišljena su i Pravila natjecanja te Vremenski raspored u kojem su objašnjeni rokovi unutar kojih su se radovi morali poslati.

Pogledajte pobjednike natjecanja i nagrade koje su osvojili. Svi radovi dostupni su ovdje, a finalisti su odvojeni na posebnoj stranici.

Zahvaljujemo svim učenicima i nastavnicima na sudjelovanju, a pobjednicima čestitamo! :)