| 8. 5. 2013. u 14:22 sati | pošalji link
Kako poslati učenički rad?

Svi zainteresirani učenici na stranici Pošaljite svoj rad putem online obrasca mogu poslati svoj rad za objavu na Portalu za škole.

Ulogirajte se sa svojim elektroničkim identitetom u HUSO sustavu (o kojemu možete više saznati ovdje), napišite nešto o svom radu i priložite ga, a mi ćemo ga pogledati i objaviti (u roku od dva tjedna).

I nastavnici mogu predati radove svojih učenika na isti način.

Ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno nam se javite na portal@carnet.hr.

* * *

Radove nam možete poslati i putem e-maila, na adresu portal@carnet.hr. Pritom vas molim da nam navedete sljedeće podatke:

* * *

Uredništvo Portala zadržava pravo neobjavljivanja zaprimljenih radova ukoliko procjeni da taj rad svojim oblikom, sadržajem ili temom ne odgovara konceptu Portala.

Radove koji sadržaju tekstove, slike ili druge medije diskriminativnog ili uvredljivog sadržaja na rasnoj, religijskoj, nacionalnoj, spolnoj ili bilo kojoj drugoj osnovi te tekstove, slike ili druge medije eksplicitno seksualnog i neprikladnog jezika i sadržaja nećemo objavljivati.