Likovni natječaj "Život uz rijeku Savu 2014." (1.-4. razred OŠ)

Osnovna škola Trnjanska i ove godine, uz suglasnost Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta Republike Hrvatske provodi likovni natječaj na temu: "Život uz rijeku Savu", a s ciljem poticanja kritičkog i stvaralačkog izražavanja djece, učenika od I. do IV. razreda osnovnih škola, te podizanja svijesti o važnosti rijeke Save.

Svaka škola na Natječaj može poslati do 10 (individualnih, ne i skupnih) likovnih uradaka učenika od I. do IV. razreda (s čitko ispisanim prijavnim listom na poleđini uratka), u formatu likovne mape za niže razrede, a u tehnici akvarela (ili akvarel u kombinaciji s drugom tehnikom) ili tempere.

Likovni natječaj na temu: "Život uz rijeku Savu" otvoren je od 13. siječnja do 28. veljače 2014. godine, pa se škole pozivaju da likovna rješenja učenika dostave u navedenom razdoblju na adresu škole:

OŠ Trnjanska
Natječaj „Život uz rijeku Savu"
Trnjanska cesta 99

Potrebno je ispuniti prijavnicu dostupnu na internetskim stranicama Osnovne škole Trnjanska.

Stručno povjerenstvo odabrat će tri (3) najuspješnija likovna uratka, a nagrade najuspješnijima bit će dodijeljene u utorak, 22. travnja 2014. godine, prigodom proslave Dana planete Zemlje i otvorenja izložbe pristiglih likovnih uradaka, u prostorijama OŠ Trnjanska, 10 000 Zagreb, Trnjanska cesta 99.

| 27. 1. 2014. u 11:29 sati | RSS | print | pošalji link |

Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle

Objava učeničkih radova na Edutoriju

Kako bismo vam ponudili kvalitetniji, moderniji, pristupačniji i brži pristup svim informacijama i sadržajima na portalu škole.hr, osmislili smo i pokrenuli postupak njegovog redizajna.

Veliko i malo slovo DŽ dž

OŠ HJ A.1.1. Učenik razgovara i govori u skladu s jezičnim razvojem izražavajući svoje potrebe, misli i osjećaje. OŠ HJ A.1.3. Učenik čita tekstove primjerene početnomu opismenjavanju i jezičnome razvoju....

Audio&video

Izvan okvira