| 31. 12. 2014. u 11:56 sati | pošalji link
e-Škole: Javni poziv

JAVNI POZIV ZA ISKAZ INTERESA

za sudjelovanje u pilot projektu

"e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola"

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet objavljuje Javni poziv za iskaz interesa za sudjelovanje osnovnih i srednjih škola u pilot projektu „e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih škola“. Predmet i cilj poziva je odabir 140 škola koje će se u razdoblju između 2015.-2017. godine uključiti u sve projektne aktivnosti pilot projekta e-Škole. Krajnji rok za podnošenje dokumentacije je 20. siječnja 2015. godine.

Dokumentacija Javnog poziva:

1. Cjeloviti tekst Javnog poziva
  2. Nužni uvjeti i kriteriji odabira škola

KORACI ZA PRIJAVU

Kako bi prijava bila valjana potrebno je proći postupak prijave prema sljedećim koracima:
  1. Popuniti, ispisati i ovjeriti Iskaz interesa škole za uključivanje u pilot projekt e-Škole.
  2. Preuzeti Pismo namjere za uključivanje škole u pilot projekt namjenjeno osnivačima te osigurati njegovo popunjavanje i ovjeru od strane osnivača.
  3. Popuniti Elektronički obrazac s upitnikom o opremljenosti škole i dosadašnjem iskustvu u korištenju IKT-a u obrazovanju.

UPUTE ZA POPUNJAVANJE ELEKTRONIČKOG OBRASCA

1. Ravnatelji/-ica se prijavljuje korištenjem AAI@EduHr elektroničkog identiteta iz HUSO sustava (korisničko ime oblika ime.prezime@skole.hr te osobnom lozinkom).
  2. Nakon prijave potrebno je popuniti 8 obaveznih pitanja u upitniku.
  3. Na kraju upitnika potrebno je postaviti popunjene, ovjerene i skenirane dokumente (Izjava o iskazu interesa škole, Pismo namjere osnivača i Prijedlog plana rada škole u pilot projektu).

DODATNE INFORMACIJE

Više informacija o projektu nalazi se na mrežnim stranicama www.carnet.hr/e-skole. Dodatne informacije vezane uz prijavu na javni poziv za iskazom interesa moguće je dobiti putem e-maila: helpdesk@skole.hr

Dodatne informacije o ulozi osnivača u pilot projektu e-Škole nalaze se ovdje.

Snimku webinara održanog za informiranje o Javnom pozivu školama možete pogledati ovdje.

Popis najčešće postavljanih pitanja i odgovora nalazi se ovdje.

Edu.hr portal Forum CARNetovog Portala za škole namijenjen učenicima, nastavnicima i zaposlenicima hrvatskih škola Nacionalni portal za učenje na daljinu Moodle Edu.hr portal CMS za škole CARNetova korisnička konferencija Elektronički identitet

Ljubav

Donosimo rad učenice Martine Breški koja pohađa 4.HT razred Srednje škole Zabok. Ovaj kratak rad govori o ljubavi, a nastao je u trenutku kada se učenica zapitala pitanje: "Zašto je ljubav...

Organizator pažnje uz videozapis na eduvizija.hr

Organizator pažnje namijenjen je učenicima 8. razreda, a učitelji ga mogu koristiti prilikom obrade gradiva o živčanoj stanici i živcu.

Vijesti iz škola

Mladi Vukovarci u SŠ Braća Radić

Proteklog su tjedna gosti Srednje škole Braća Radić bili učenici Strukovne škole iz Vukovara.

Europski dan jezika