Školske vijesti
Mala škola optičkih instrumenata

Učenici osmih razreda iz pet osnovnih škola (OŠ “Matija Gubec”, Čeminac, OŠ Bilje, Bilje, OŠ F. Krežma, OŠ Vijenac, i OŠ “Retfala” iz Osijeka) i četvrtih razreda Gimnazije A. G. Matoša, Đakovo, zajedno s nastavnicama fizike sudjelovali su u međuškolskom projektu u okviru kojeg su izradili e-priručnik “Mala škola optičkih instrumenata”.

Erasmus+ projekt “Robots for STEM”

Osnovna škola Augusta Šenoe iz Zagreba projektni je partner u provedbi Erasmus+ projekta “Robots for STEM: building, teaching and learning”. Sredinom studenog održana je prva mobilnost u Joniškisu u Litvi, a u tijeku su pripreme za mobilnost koja će se održati u Zagrebu.

Paragraf podcast

Učenici Gimnazije Franje Petrića i školska pedagoginja Antonija Kero odlučili su predstaviti školu na malo drugačiji način i osobnim iskustvima prikazati kako je to biti učenik MIOC-a.