CARNET
CARNET-ov projekt ATTEND omogućio bolje obrazovne mogućnosti za djecu s teškoćama u razvoju

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET predstavila je 25. travnja rezultate i iskorake još jednog svog uspješno provedenog projekta – Podrška ostvarenju jednakih mogućnosti u obrazovanju za učenike s teškoćama u razvoju – ATTEND, čiji je osnovni cilj bio omogućiti preduvjete koji doprinose jednakim obrazovnim mogućnostima za djecu s teškoćama u razvoju te njihovo bolje i uspješnije uključivanje u društvo.