Tijelo kao instrument

Ove školske godine u Osnovnoj školi Siniše Glavaševića u Vukovaru knjižničarka i učiteljica Jasna Panza osmislile su školski projekt pod nazivom “Tjeloglazba u storytellingu” s ciljem povezivanja tjelesne glazbe s pričanjem priča, a edukatori koji će nas voditi kroz cijeli proces su Ana Vrbaški i Marko Dinjaški voditelji udruge Otvoreni krug u Novom Sadu.

eTwinning projekt “Sigurnim korakom u školu 2” – 2. dio

Nastavak projektnih aktivnosti u cjelogodišnjem eTwinning projektu “Sigurnim korakom u školu 2” s nestrpljenjem su dočekali učenici 3. a i 3. c razreda Osnovne škole Trstenik i učenici 2. a Osnovne škole Split 3 iz Splita. Suvremene metode poučavanja uz primjenu digitalnih alata u nastavi pravi su izazov za trećaše i drugaše dviju partnerskih splitskih škola.

eTwinning projekt “Sigurnim korakom u školu 2” – 1. dio

Učenici 3. a i 3. c razreda Osnovne škole Trstenik i učenici 2. a Osnovne škole Split 3 iz Splita ove školske godine sudjelovali su u međunarodnom eTwinning projektu “Sigurnim korakom u školu 2”. Projekt je trajao cijelu školsku godinu obogaćen brojnim raznovrsnim aktivnostima koje su integrirane u suvremene nastavne kurikulume i međupredmetne teme.