javni poziv
Javni poziv odgojno-obrazovnim radnicima škola za sudjelovanje u istraživanju zadovoljstva pohađanja virtualnih radionica, webinara i e-tečajeva koji se provode u sklopu projekta e-Škole

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET poziva odgojno-obrazovne radnike škola koji su pohađali virtualne radionice, webinare i/ili e-tečajeve u sklopu II. faze projekta e-Škole da se prijave za sudjelovanje u istraživanju zadovoljstva korisnika o pohađanju navedenih oblika obrazovanja.

Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba RH u tehničkoj kulturi u 2023.

Upravni odbor Hrvatske zajednice tehničke kulture na svojoj 28. sjednici održanoj 11. lipnja 2022. donio je Odluku o objavi Javnog poziva za predlaganje programa javnih potreba Republike Hrvatske u tehničkoj kulturi u 2023. godini. Na Javni poziv programe mogu prijaviti nacionalni savezi tehničke kulture koji djeluju na području Republike Hrvatske i Stručna služba HZTK.

Javni poziv za prijavu škola domaćina za WorldSkills Croatia 2022.

U sklopu ESF projekta ”Promocija učeničkih kompetencija i strukovnog obrazovanja kroz strukovna natjecanja i smotre” Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih raspisala je Javni poziv za prijavu škola domaćina za Državna natjecanja učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia u školskoj godini 2021./2022.