knjižničari
Dvodnevni Stručni skup za knjižničare

Hrvatsko knjižničarsko društvo – Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež, Knjižnice grada Zagreba- Knjižnica Medveščak i Gradska knjižnica te Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu organiziraju dvodnevni stručni skup za knjižničare koji će se održati 26. i 27. ožujka 2024. godine.

Savjetovanje za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj

Narodne knjižnice – stabilnost i održivi razvoj glavna je tema ovogodišnjega najvećeg domaćeg skupa narodnih knjižničara, Savjetovanja za narodne knjižnice u Republici Hrvatskoj – s međunarodnim savjetovanjem, koje se održava od 11. do 14. listopada 2023. godine u Studentskome centru Sveučilišta u Dubrovniku.

Dvodnevni Stručni skup za knjižničare

Okrugli stol za knjižnične usluge za osobe s invaliditetom i osobe s posebnim potrebama

U organizaciji Komisije za knjižnične usluge za osobe s invaliditetom i osobe s posebnim potrebama i Komisije za narodne knjižnice Hrvatskoga knjižničarskog društva 22. rujna 2023. godine u NSK održat će se 19. okrugli stol za knjižnične usluge za osobe s invaliditetom i osobe s posebnim potrebama pod nazivom Knjižnične usluge za osobe s teškoćama čitanja koje imaju poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću (ADHD).