nastavna godina
Razredni projekt “U prometu”

U trećoj generaciji prvoškolaca u Osnovnoj školi Novi Marof, Područna škola Remetinec, pod vodstvom razredne učiteljice Lidije Vukalović provodi se razredni projekt “U prometu”. Bivše generacije prvoškolaca spomenuti projekt završavale su izvedbom istoimene kazališne predstave u Kulturnom centru “Ivan Rabuzin” u Novom Marofu na manifestaciji “Razigranog djetinjstva” u organizaciji Društva Naša djeca Novi Marof i na smotri 4D – Druženju dječjih dramskih družina u organizaciji Pučkoga otvorenog učilišta Novi Marof.

Savjetovanje sa zainteresiranom javnošću o nacrtu Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2021./2022.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja uputilo je u javno savjetovanje nacrt Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za školsku godinu 2021./2022. i ovim putem poziva zainteresiranu javnost da se uključi u savjetovanje.