stručni skup
Stručni skup o kompetencijama dječjeg knjižničara

Hrvatsko knjižničarsko društvo – Komisija za knjižnične usluge za djecu i mladež i Knjižnice grada Zagreba – Knjižnica Medveščak organiziraju stručni skup „Od klasifikacije do brisanja nosa – kompetencije dječjeg knjižničara” koji će se održati 25. ožujka 2022. u fizičkom i virtualnom obliku (hibridni).

Stručni skup za knjižničare

Webinar Bojimo, pišemo i crtamo

Knjižnice svojim aktivnostima mogu utjecati na razvoj čitateljskih navika kod djece svih dobnih skupina. Mašta i kreativnost djece potiču se i razvijaju kroz različite literarne, likovne i glazbene izričaje.