stručni skup
Webinar Bojimo, pišemo i crtamo

Knjižnice svojim aktivnostima mogu utjecati na razvoj čitateljskih navika kod djece svih dobnih skupina. Mašta i kreativnost djece potiču se i razvijaju kroz različite literarne, likovne i glazbene izričaje.

Stručni skupovi za nastavnike strukovnih predmeta i strukovne učitelje pripravnike

U razdoblju od 14. rujna do 2. listopada 2020. godine Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizirat će u Zagrebu pet dvodnevnih stručnih skupova za nastavnike strukovnih predmeta i strukovne učitelje pripravnike u sklopu Modula za pripravnike i to: tri stručna skupa u Industrijskoj strojarskoj školi, a dva u Ugostiteljsko-turističkome učilištu.

Najava državnih stručnih skupova za učitelje i nastavnike informatike i računalstva te tehničke kulture

Županijski stručni skup učitelja razredne nastave

U petak, 12. lipnja 2020. godine, učitelji razredne nastave iz Metkovića održali su stručni skup. Zbog novonastale situacije, u ovoj školskoj godini, to im je ujedno bio i prvi takav skup. Isti je bio organiziran preko aplikacije Zoom i objavljen na stranicama AZOO.