webinar
Javni poziv odgojno-obrazovnim radnicima škola za sudjelovanje u istraživanju zadovoljstva pohađanja virtualnih radionica, webinara i e-tečajeva koji se provode u sklopu projekta e-Škole

Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNET poziva odgojno-obrazovne radnike škola koji su pohađali virtualne radionice, webinare i/ili e-tečajeve u sklopu II. faze projekta e-Škole da se prijave za sudjelovanje u istraživanju zadovoljstva korisnika o pohađanju navedenih oblika obrazovanja.

Mrežni seminari Alma akademije

Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu i Ex Libris organiziraju niz mrežnih seminara (webinara) pod nazivom Alma akademija webinari.

Sudjelujte na sedmoj Scientix srijedi

U sklopu ciklusa webinara pod nazivom „Scientix srijeda“, u srijedu 4. svibnja s početkom u 19 sati održat će se sedmi, ujedno i posljednji, webinar koji vam donosi primjere projekata.

Webinar: Scientix srijeda

U sklopu ciklusa webinara pod nazivom „Scientix srijeda“, u srijedu 6. travnja 2022. s početkom u 19 sati održat će se šesti webinar u nizu koji vam donosi priču o karijeri u području STEM-a.

Webinar: Scientix srijeda

U sklopu ciklusa webinara pod nazivom „Scientix srijeda“, u srijedu 2. ožujka 2022. s početkom u 19 sati održat će se peti webinar u nizu koji vam donosi priču o STEM discovery kampanji.

Webinar: Scientix srijeda

U sklopu ciklusa webinara pod nazivom „Scientix srijeda“, u srijedu 2. veljače 2022. s početkom u 19 sati održat će se četvrti webinar u nizu koji vam donosi priču o Scientix blogu.