prodaja@stozacibrid.com hr@hardtechnique.com vjeko.kovacicek@coolintunit.com info@tehnikhard.net mail@coolintunit.com webmaster@stozacibrid.com admin@hardtechnique.com tehnikhard.net web.stozacibrid.com www.coolintunit.com

Nastava bez granica – webinar edukacije učitelja u sklopu kurikularne reforme

Ministarstvo znanosti i obrazovanja organizira ciklus webinara na kojem će, tijekom sljedećih mjeseci, najuspješniji odgojno-obrazovni radnici, nagrađeni 2019. godine, predstaviti svoje primjere dobre prakse.

Kako u redovnu nastavu postepeno uvoditi videokonferencije (Mystery Skype, Skype in the Classrom, Time project i sl.) i proširivati suradnju s učenicima i nastavnicima iz cijelog svijeta kroz ostale moguće online projekte. Kako postati dio “globalne učionice” i koliko naši učenici od toga imaju koristi.

Predavačica je Marijana Smolčec, Gimnazija i strukovna škola Bernardina Frankopana
Ogulin.

Webinar će se održati u petak, 24. siječnja 2020. godine, u 15 sati. Predviđeno je vrijeme trajanja webinara jedan sat.

Za sudjelovanje na webinaru obvezna je prijava u sustavu EMA, gdje se mogu pronaći i ostale informacije o webinaru: https://ema.e-skole.hr/edukacija/8681.

Snimke webinara objavljuju se na kanalu Ministarstva znanosti i obrazovanja na sustavu Meduza.

 

Vijest je prenesena s mrežnih stranica Ministarstva znanosti i obrazovanja.