blagdani
Najljepše želje!

Na kraju još jedne godine zajedničkog druženja, čitanja i dijeljenja znanja i iskustava, svim učenicima, nastavnicima, roditeljima i drugim čitateljima Portala škole.hr želimo vesele blagdane. Čestitamo svima na uspješnom prolasku kroz izazovnu 2020. godinu, te želimo da nam 2021. donese puno više sretnih, bezbrižnih i ispunjujućih trenutaka, kao i napretka na svim poljima!

Djeca i blagdani

Blagdanski prosinac je čarobno doba godine. Mirisi kolača, osvijetljeni i okićeni grad, darivanje, druženja … sve to u većini nas izaziva osjećaje radosnog iščekivanja i uzbuđenja, međutim ipak posebnu čar ima za djecu. Nije stoga čudo da velik broj ljudi (uključujući i autoricu ovog članka), svoje najljepše uspomene iz djetinjstva veže upravo uz prosinačko blagdansko doba.