budućnost
Najava videokonferencije Učitelji i nastavnici budućnosti: Ususret „novom normalnom“

Videokonferencija pod nazivom Učitelji i nastavnici budućnosti: Ususret „novom normalnom“ (Teachers and Trainers for the Future: Towards the ‘New Normal’) održat će se u ponedjeljak, 29. lipnja 2020. godine, u sklopu predsjedanja Republike Hrvatske Vijećem Europske unije s više od 1400 sudionika. Učitelji i nastavnici, njihov rad, uloga i značaj jedan su od prioriteta hrvatskog predsjedanja.

Škola za svjetliju budućnost

Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića u petak, 12. lipnja 2020. godine, svečano je obilježila Dan škole i Dan otvorenih vrata u virtualnim učionicama. Obilježavanje manifestacije otvaranjem za javnost u velikom broju, nažalost, zbog situacije s koronavirusom nije bilo preporučljivo.