Dan sigurnijeg Interneta
Dan sigurnijeg interneta

U Ekonomskoj školi Vukovar Dan sigurnijeg interneta 2022. godine, obilježili su radionicom “Digitalni tragovi”.

Dan sigurnijeg interneta

Pod sloganom “Zajedno za bolji internet” učenici sedmih razreda Osnovne škole “August Cesarec” iz Ivankova su u utorak, 8. veljače 2022. godine, sudjelovali su u obilježavanju Dana sigurnijeg interneta.

Obilježavanje Dana sigurnijeg interneta

Učenici 4. a razreda Osnovne škole “Antun i Stjepan Radić”, Gunja zajedno s učiteljicom Jelenom Cvijović i knjižničarkom Anitom Tufekčić obilježili su Dan sigurnijeg interneta s radionicom na temu “Prekomjerna upotreba računala/Interneta”.

Zajedno za bolji internet

Učenici šestih razreda Osnovne škole August Cesarec iz Ivankova su u utorak, 9. veljače 2021. godine, brojnim aktivnostima obilježili Dan sigurnijeg interneta.

e-Sigurnost u Srednjoj strukovnoj školi ban Josip Jelačić Sinj

Dan sigurnijeg interneta u Srednjoj strukovnoj školi ban Josip Jelačić Sinj tradicionalno i ove godine je obilježen dana u utorak, 09. veljače 2021. godine pod nazivom “E-sigurnost u mojoj školi – DSI 2021” uz slogan “Zajedno za bolji Internet” s ciljem promicanja sigurnije i odgovornije upotrebe interneta, online tehnologije i mobilnih uređaja među učenicima.