inicijativa
Tjedan kodiranja u školi u Selu – #CodeWeek

Učenici prvog, drugog, trećeg i četvrtog razreda Osnovne škole „Antun i Stjepan Radić“ Gunja u dislociranoj zgradi u Selu sudjelovali su u Europskom tjednu kodiranja (8. – 23. listopada), u organizaciji školske knjižničarke dr. sc. Anite Tufekčić.

“Svjetski dan činjenja dobrih djela” prvi put u Hrvatskoj

U nedjelju, 3. travnja, na području cijele Hrvatske obilježit će se Svjetski dan činjenja dobrih djela. Ovaj humanitarni projekt namijenjen je osobama svih životnih dobi kako bi se podigla senzibilnost zajednice za važnost i potrebu činjenja dobrih djela te brigu, solidarnost i empatiju u svim segmentima društva.