mobilne aplikacije
Nastavnici Srednje škole Bedekovčina u Estoniji

U okviru Erasmus+ projekta pod nazivom “Upgrading trainers in dual vocational training system – UpT2S” za unapređenje dualnog sustava obrazovanja, Filip Halić i Daniel Gavran nastavnici poljoprivrednog učilišta Srednje škole Bedekovčina sudjelovali su u projektnim aktivnostima od 14. do 16 prosinca 2021. godine, u organizaciji partnerske škole Jarvamaa Kutsehariduskeskus u Paideu, gradiću u Estoniji.

Snalaženje u online okruženju – usporedba malih otočkih i velikih gradskih škola

Učitelji diljem svijeta u protekloj godini bili su primorani prijeći na online nastavu. Neki su se snašli bolje a neki lošije. Učiteljice razredne nastave Anamarija Radovanović i Diana Kunjašić iz Osnovne škole Ante Curać-Pinjac iz Žrnova provele su istraživanje među učiteljima velikih gradskih škola i malih otočkih škola i u svom radu prikazale dobivene rezultate.