predavanje
U mreži informacijsko-komunikacijske tehnologije

Broj internetskih korisnika iz godine u godinu raste,a sadržaji su sve bogatiji i raznovrsniji. Sve je više novih stranica o različitim temama, a razvijaju se i sve veće mogućnosti komunikacije među korisnicima. Internet postaje sve privlačniji djeci i mladima zbog niza mogućnosti koje pruža. Često i ne primjerenih uzrastu. U ovim uvjetima pandemije COVID-19 i online nastave možemo reći kako je internet poveznica sa svakim dijelom našega života.

Slavenski kontaktni seminar u Slovačkoj

U organizaciji Agencije za mobilnost i programe Europske unije od 11. do 13. svibnja 2017. godine održan je Slavenski kontaktni seminar u Bratislavi u Slovačkoj s temom „Umrežavanje s kolegama iz slavenskih zemalja“ u sklopu eTwinning suradnje. Na seminaru je sudjelovala i Slađana Ninković, učiteljica razredne nastave iz Osnovne škole Ante Starčevića, Rešetari.

Predavanje „Uloga roditelja u djetetovu učenju“

Održano predavanje “Ptice Križevaca i okolice”

U multimedijalnoj dvorani Gradske knjižnice „Franjo Marković“ Križevci, u okviru programa proslave Dana Grada Križevaca, u srijedu 27. travnja 2016. 2.d razred Gimnazije Ivana Zakmardija Dijankovečkoga Križevci organizirao je multimedijalno predavanje za javnost „Ptice Križevaca i okolice“.

Predavanje „Uloga roditelja u djetetovu učenju“

Mudar savjet ili dosadno predavanje

Postoji li uopće razlika između mudrog roditeljskog savjeta i dosadnih predavanja? Mnogi odrasli ne mogu tu razliku prepoznati, ali djeca u većini slučajeva sve skupa doživljavaju kao dosadne lekcije s visoka, koje imaju za cilj zagnjaviti ih i mučiti. Sjetite se i sami svog djetinjstva i epizoda u kojima vas mama upozorava u monologu da nije pametno da se djevojke vaše dobi šminkaju.