predavanje
Obogaćuje li Erasmus živote, širi li vidike?

Stručni suradnik psiholog je, kao koordinator za EU projekte, član tima za kvalitetu, tima za darovite učenike, sudjelovao u planiranju, izradi i provedbi evaluacije članova projektnog tima, sudionika mobilnosti, ostalih učitelja, učenika i roditelja.

U mreži informacijsko-komunikacijske tehnologije

Broj internetskih korisnika iz godine u godinu raste,a sadržaji su sve bogatiji i raznovrsniji. Sve je više novih stranica o različitim temama, a razvijaju se i sve veće mogućnosti komunikacije među korisnicima. Internet postaje sve privlačniji djeci i mladima zbog niza mogućnosti koje pruža. Često i ne primjerenih uzrastu. U ovim uvjetima pandemije COVID-19 i online nastave možemo reći kako je internet poveznica sa svakim dijelom našega života.

Predavanje „Uloga roditelja u djetetovu učenju“

Slavenski kontaktni seminar u Slovačkoj

U organizaciji Agencije za mobilnost i programe Europske unije od 11. do 13. svibnja 2017. godine održan je Slavenski kontaktni seminar u Bratislavi u Slovačkoj s temom „Umrežavanje s kolegama iz slavenskih zemalja“ u sklopu eTwinning suradnje. Na seminaru je sudjelovala i Slađana Ninković, učiteljica razredne nastave iz Osnovne škole Ante Starčevića, Rešetari.