predmetni kurikulumu
Prestižna Europska eTwinning nagrada 2022.

Prestižna Europska eTwinning nagrada 2022. dodijeljena je profesorici i učenicima Srednje škole Donji Miholjac. Međunarodni eTwinning projekt odabran za najbolji projekt u kategoriji od 16 do 19 godina. Partneri na projektu su bili učenici i profesorice iz Španjolske, Poljske, Grčke, Austrije, Češke, Italije, Belgije, Portugala i Mađarske.

U projektu „Podrška Cjelovitoj kurikularnoj reformi“ u sklopu Operativnoga programa 'Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.' Europskoga socijalnog fonda, Ministarstvo znanosti i obrazovanja (u nastavku: Ministarstvo) raspisuje javni poziv vezan uz projektnu aktivnost – Izrada digitalnih metodičkih priručnika za osnovnu i srednju školu.