projekti
Nacionalne i europske oznake kvalitete za TRGOS

Učenici i nastavnici Trgovačke i komercijalne škole “Davor Milas” iz Osijeka su u školskoj godini 2020./2021. pod vodstvom eTwinning koordinatorice Marinele Boras, prof. mentora, sudjelovali u deset eTwinning projekata. Svim projektima je dodijeljena nacionalna oznaka kvalitete, a svim međunarodnim projektima i europska oznaka kvalitete (European Quality Label).

Od eTwinninga do Erasmusa

Obrtnička škola iz Splita je proslavila dane Erasmusa u četvrtak, 14. listopada 2021. godine, od 17 do 20 sati i tom prilikom je predstavila svoje eTwinning i Erasmus projekte. Svi zainteresirani su također imali priliku pogledati izložbu i sudjelovati u eTwinning radionici. Događaj je bio organiziran uživo i online.

eTwinning projekti u 2. c razredu Osnovne škole Lapad

Učenici 2. c razreda Osnovne škole Lapad iz Dubrovnika i učiteljica Gordana Rokolj vole stvaranje novih poznanstava, suradnju i razmjenu iskustava .Tako 2. c razred u školskoj godini 2020./2021. radi na sljedećim eTwinning projektima: “Sigurnim korakom u školu 2″, 2EU Code week”, “Uz čitanje riječi rastu”, “Na putu dobrote 2” i “Webučionica 2.0”.