radionice
Dječje radionice u Kloviću

Tijekom rujna i listopada 2021. Hrvatsko društvo likovnih umjetnika Rijeka organizira edukativne likovne radionice u galeriji Juraj Klović. Programi su besplatni, a namijenjeni su djeci osnovnoškolskog uzrasta. Broj polaznika je ograničen.

Ciklus online radionica na temu informacijske pismenosti

Goethe-Institut u suradnji s organizacijom Tactical Tech organizira ciklus online-radionica na temu informacijske pismenosti. Radionice su namijenjene knjižničarima i knjižničarkama u narodnim i školskim knjižnicama, a vodi ih Maja Lesinger iz Gradske knjižnice Prelog

Otvoren peti Dječji festival Tobogan

Peto izdanje Dječjeg festivala Tobogan u Rijeci otvoreno je 24. lipnja ispred Dječje kuće u kvartu kulture Benčić, a tijekom festivala bit će, među ostalim, organiziran niz radionica na kojima će djeca imati priliku kreativno se izražavati.