AZOO
Dodjela Oskara znanja održat će 13. i 14. lipnja 2022. u Zagrebu

Nakon dvije godine online dodjele Agencija za odgoj i obrazovanje najavljuje ovogodišnju dodjelu Oskara znanja učenicima pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2021./2022. Svečana dodjela održat će se u sportskoj dvorani XV. gimnazije u Zagrebu 13. i 14. lipnja 2022. godine.

Agencija predstavila aplikaciju za provedbu organizacije natjecanja i smotri

Ravnateljica Agencije za odgoj i obrazovanje dr. sc. Dubravka Brezak Stamać, sa suradnicima, i prof. dr. sc. Vedran Mornar, s Fakulteta elektronike i računarstva, predstavili su 24. siječnja 2022. godine na Međunarodni dan obrazovanja, a uoči početka novog kruga natjecanja i smotri, jedinstvenu aplikaciju za provedbu organizacije natjecanja i smotri. Aplikaciju je izradio tim sa zagrebačkog Fakulteta elektronike i računarstva predvođen Vedranom Mornarom.

17. Oskar znanja

Oskar znanja, dodjela najveće i najznačajnije nagrade u obrazovanju, održat će se 24. rujna 2021. godine, u 18 sati. Agencija za odgoj i obrazovanje priprema posebnu emisiju Oskar znanja posvećenu najboljim hrvatskim učenicima, pobjednicima državnih i međunarodnih natjecanja u znanju, glazbi i plesu u školskoj godini 2020./2021.