CUC
CARNET obilježava 30 godina i razvija “Nove prilike”

Primjena umjetne inteligencije u obrazovanju samo je jedna od zanimljivih tema CARNET-ove trodnevne, 23. konferencije za korisnike koja se ove godine održava pod nazivom “CUC 2021: Nove prilike” i u srijedu, 27. listopada 2021. svečano je otvorena u Konvencijskom centru Šibenik.

Preuzmite CUC 2021 mobilnu aplikaciju

23. CARNET-ova konferencija za korisnike CUC 2021 pod nazivom “Nove prilike!” održat će se od 27. do 29. listopada 2021. godine u Šibeniku. Za lakše snalaženje na konferenciji i ove godine na svoj pametni telefon možete preuzeti mobilnu aplikaciju CUC 2021.

CARNET za superobrazovatelje

Kako bi im olakšao rad i primjenu informacijsko-komunikacijskih tehnologija u radu, CARNET je za učitelje i nastavnike razvio niz usluga. Korištenje CARNET-ovih usluga i pristup CARNET mreži...

CARNET za superobrazovatelje

Nastavnici zagrebačke Industrijske strojarske škole izlagači na 21. CARNET-ovoj konferenciji „Na granici mogućega“

Nastavnici zagrebačke Industrijske strojarske škole (ISŠ) Josip Filić, Kristinka Lemaić i Mate Sabol na 21. CARNET-ovoj korisničkoj konferenciji „Na granici mogućega“, zahvaljujući pozivu CARNET-ovog Programskog odbora, imali su priliku izložiti dio projekata ISŠ-a i pokazati kako se informacijska i komunikacijska tehnologija koristi u školi.

Natjecanje za škole: Osmisli sat i izradi plakat

I ove godine organizirali smo nagradno natjecanje za škole čiji će predstavnici sudjelovati na CARNET-ovoj konferenciji za korisnike koja se od 6. do 8. studenoga održava u Konvencijskom centru Šibenik.

Pozivamo osnovne i srednje škole da prihvate izazov i sudjeluju u nagradnom natjecanju, osmisle nastavni sat i prikažu rezultate toga sata na digitalnome plakatu.