CUC
Interaktivno predavanje „Analizom potreba do boljitka škole“

Učiteljice Nives Bogdan, Anita Čupić, Zdenka Jerković i pedagoginja Sanja Matić iz Osnovne škole kraljice Jelene iz Solina, aktivno su sudjelovale na CARNET-ovoj konferenciji CUC2023 posvećenoj obilježavanju završetka projekta „e-Škole: Razvoj sustava digitalno zrelih škola“. Skup se održavao od 26. do 28. travnja 2023. godine u Rovinju.

Uskoro nove CARNET-ove usluge: CARNET id i CARNET info

Dosadašnja CARNET hosting usluga za škole uskoro odlazi u povijest, a od 17. travnja 2023. godine mijenja je nova usluga CARNET id koja objedinjuje sve funkcionalnosti uz jednostavniju administraciju i održavanje te brojne mogućnosti budućih nadogradnji. Korisnici će svojim podacima moći pristupiti i administrirati ih kroz povezani korisnički portal CARNET info, uslugu koja u produkciju izlazi paralelno s CARNET id sustavom.

Završena 24. CARNET-ova konferencija za korisnike CUC2022

Plenarnim predavanjima Rachel Lowenstein (Mindshare) i Marka Westa (UNESCO) danas je u Šibeniku završena 24. po redu CARNET-ova konferencija za korisnike CUC2022 pod nazivom “Otvaranje u zatvorenom svijetu: postdigitalna znanost i obrazovanje”. Trodnevna konferencija okupila je više od 2000 sudionika, od kojih je 1500 fizički sudjelovalo na konferenciji, dok je njih 700 pratilo konferenciju putem online platforme.

Interaktivno predavanje „Analizom potreba do boljitka škole“

CUC2022: Što nam donose postdigitalna znanost i obrazovanje?

Koliko je obrazovni sustav otvoren i spreman za promjene? Razumijemo li generaciju Z i može li nam TikTok pomoći u podučavanju i (izvan)nastavnim aktivnostima? Kako je Wifi postao zamjena za žicu? Imamo li šanse u borbi protiv digitalne demencije i kako digitalna tehnologija može biti u službi zdravih navika?

CARNET obilježava 30 godina i razvija “Nove prilike”

Primjena umjetne inteligencije u obrazovanju samo je jedna od zanimljivih tema CARNET-ove trodnevne, 23. konferencije za korisnike koja se ove godine održava pod nazivom “CUC 2021: Nove prilike” i u srijedu, 27. listopada 2021. svečano je otvorena u Konvencijskom centru Šibenik.

Preuzmite CUC 2021 mobilnu aplikaciju

23. CARNET-ova konferencija za korisnike CUC 2021 pod nazivom “Nove prilike!” održat će se od 27. do 29. listopada 2021. godine u Šibeniku. Za lakše snalaženje na konferenciji i ove godine na svoj pametni telefon možete preuzeti mobilnu aplikaciju CUC 2021.