obrazovni materijali
Izvješća – Odluke o financiranju drugih obrazovnih materijala za učenike osnovnih i srednjih škola

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje Izvješća o provedenim savjetovanjima. Time je završen proces savjetovanja sa zainteresiranom javnosti o Nacrtu Odluke o financiranju drugih obrazovnih materijala za učenike osnovnih i srednjih škola škola u Republici Hrvatskoj za školsku godinu 2021./2022. sredstvima iz Državnog proračuna Republike Hrvatske.

Poziv roditeljima da pilotiraju materijale za poučavanje financijske pismenosti

U sklopu projekta „PROFILE: promicanje financijske pismenosti u Europi“ kojeg vodi University of Gloucestershire iz Ujedinjene Kraljevine te u kojem sudjeluje organizacije civilnog društva i škole iz Italije, Mađarske, Ujedinjene Kraljevine i Hrvatske razvijeno je oko šezdeset nastavnih materijala za poučavanje financijske pismenosti za dobnu skupinu od 7 do 11 godina.