pomoćnici u nastavi
Poziv na online informativnu radionicu

Ministarstvo znanosti i obrazovanja, Služba za programe i projekte EU, objavljuje poziv na online informativnu radionicu u okviru Poziva UP.03.2.1.06. Osiguravanje pomoćnika u nastavi i stručnih komunikacijskih posrednika učenicima s teškoćama u razvoju u osnovnoškolskim i srednjoškolskim odgojno-obrazovnim ustanovama, faza IV., koji se financira iz Europskog socijalnog fonda, u okviru Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014. – 2020.

Odluka o dodjeli bespovratnih sredstva udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2019./2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje petu u nizu odluka o dodjeli bespovratnih sredstava udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2019./2020. nakon provedenoga Javnog poziva za prijavu projekata udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi/stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za šk. godinu 2019./2020., raspisanog od 15. srpnja 2019. do 19. kolovoza 2019. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje treću u nizu odluka o dodjeli bespovratnih sredstava udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2019./2020. nakon provedenoga Javnog poziva za prijavu projekata udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi/stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za šk. godinu 2019./2020., raspisanog od 15. srpnja 2019. do 19. kolovoza 2019. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja objavljuje drugu u nizu odluka o dodjeli bespovratnih sredstava udrugama koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi i stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za školsku godinu 2019./2020. nakon provedenoga Javnog poziva za prijavu projekata udruga koje pružaju usluge pomoćnika u nastavi/stručnoga komunikacijskog posrednika učenicima s teškoćama u razvoju za šk. godinu 2019./2020., raspisanog od 15. srpnja 2019. do 19. kolovoza 2019. godine.