stipendije
Videozapis za učenike osmih razreda – online popularizacija strukovnog obrazovanja

Proljeće svake školske godine, za učenike završnih razreda osnovnih škola dijelom  je rezervirano za odabir i informiranje o srednjoj školi koju žele upisati. U školskoj godini 2019./2020. učenici i djelatnici Industrijske strojarske škole iz Zagreba nisu mogli školu predstaviti uživo, no pripremili su videozapis za Sat razrednog odjela, koji popularizira strukovno obrazovanje i povećava društveni ugled zanimanja za koja se obrazuju učenici u školama diljem Hrvatske.

Sajam stipendija za manje od mjesec dana u Zadru

Tražite stipendiju? Želite studirati u Hrvatskoj ili inozemstvu? Svi odgovori bit će dostupni na Sajmu stipendija i visokog obrazovanja u Zadru. Institut za razvoj obrazovanja i Grad Zadar organiziraju treći po redu Sajam stipendija i visokog obrazovanja u Zadru koji će se održati 4. travnja 2019. od 11 do 17 sati u prostoru Sveučilišta u Zadru, Obala kralja Petra Krešimira IV/2.