znanstveni piknik
10. Znanstveni piknik u Gornjoj Stubici

Znanstveni piknik je projekt popularizacije znanosti i umjetnosti. Program Znanstvenog piknika sastoji se od niza predavanja, prezentacija, radionica, znanstvenih show programa, kazališnih edukacijskih predstava i sličnih interaktivno-edukativnih i umjetničkih formata. Učenice Osnovne škole “Antun i Stjepan Radić” zajedno s učiteljicom i knjižničarkom predstavile su školu u radionici izrade sapuna.

Prijavite se na ovogodišnji Znanstveni piknik

Znanstveni piknik, najveće događanje koje spaja znanost, edukaciju i zabavu održat će se već desetu godinu zaredom, od petka 24. do subote 25. rujna 2021. godine, u parku dvorca Oršić u Gornjoj Stubici.

Znanstveni piknik 2021.

Ove godine održat će se jubilarno deseto izdanje Znanstvenog piknika – događanja kojemu je glavni cilj popularizirati znanost među širom populacijom s posebnim fokusom na učenike. Znanstveni piknik organizirat će se u terminu od petka 24. do subote 25. rujna 2021. godine u perivoju dvorca Stubički Golubovec u Donjoj Stubici.