Obavijest o otvorenome javnom savjetovanju o Obrascu prethodne procjene za Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi

Ministarstvo znanosti i obrazovanja otvorilo je u utorak, 29. rujna 2020. godine, javno savjetovanje o Obrascu prethodne procjene za Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Rok za primanje komentara zainteresirane javnosti je 14. listopada 2020. godine.

Cilj je javnog savjetovanja prikupljanje primjedbi i prijedloga zainteresirane javnosti te se stoga pozivaju svi zainteresirani da dostave svoje primjedbe i prijedloge vezane uz tekst Obrasca prethodne procjene za Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, elektroničkom aplikacijom e-Savjetovanja.

Obrazac prethodne procjene za Zakon o izmjenama i dopunama Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi dostupan je na sljedećoj poveznici: https://esavjetovanja.gov.hr/ECon/MainScreen?entityId=14872.

Vijest je prenesena s mrežnih stranica Ministarstva znanosti i obrazovanja.