aplikacije
Posudite e-knjigu i zatražite PIN

Svim članovima Knjižnica grada Zagreba koji ne mogu ili ne žele podići željenu knjigu u tiskanom obliku, dostupna je posudba e-knjige putem Zaki Book aplikacije. Trenutno je dostupno više od 1000 naslova e-knjige za posudbu.

Programiranje i elektronika u 3. razredu

Višegodišnje iskustvo u radu s najmlađima pokazuje kako su aktivnosti u koje je uključena informacijska i komunikacijska tehnologija najviše posjećene i najbolje prihvaćene. To su aktivnosti koje potiču učenike da slobodno i otvoreno iskažu svoju umješnost, maštovitost i domišljatost u radu.

Mobilne aplikacije u GLOBE programu

GLOBE program razvio je nekoliko “pametnih” aplikacija koje će učenicima približiti znanost i znanstvena istraživanja. Uz ove aplikacije koje se predstavljaju, učenici Osnovne škole Ivan Filipović i Osnovne škole Antun Mihanović iz Osijeka, postaju produžena ruka znanstvenika u svakom kutku našeg planeta.

Mobilne aplikacije u GLOBE programu

Informirajte se i postavite ograničenja u kupnji igra i aplikacija

Mnogi će se roditelji neugodno iznenaditi kada vide da je dijete, bez njihova znanja, potrošilo novac na novu igru ili aplikaciju, ili na neke dodatne mogućnosti u inače možda i besplatnoj igri. Dobro je znati da se ovakvo nešto može dogoditi i unaprijed se informirati, razgovarati i dogovoriti pravila s djetetom i, ako smatrate da je potrebno, postaviti ograničenja na uređaju.