ASOO
Konferencija za ravnatelje srednjih strukovnih škola

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, sada već tradicionalno, organizira Konferenciju za ravnatelje srednjih strukovnih škola. Ove će se godine Konferencija održati od 11. do 13. rujna u Novom Vinodolskom, a sudjelovat će i svečano ju otvoriti ministar znanosti i obrazovanja, prof. dr. sc. Radovan Fuchs.

Konferencija za ravnatelje srednjih strukovnih škola

III. ciklus „Nastavnici u poduzeća – praksa za nastavnike“

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i Advantage Austria – Austrijski ured za vanjsku trgovinu, uz pomoć projektnih partnera – Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske obrtničke komore, Njemačko-hrvatske industrijske i trgovinske komore, Švicarskoga veleposlanstva u Republici Hrvatskoj i Zaklade Znanje na djelu – organiziraju drugi ciklus prakse za nastavnike strukovnih škola.

16. Tjedan cjeloživotnog učenja

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih kontinuirano provodi aktivnosti usmjerene na promociju cjeloživotnog učenja te organizira nacionalnu obrazovnu kampanju Tjedan cjeloživotnog učenja.

Konferencija za ravnatelje srednjih strukovnih škola

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i ove godine organizira trodnevnu konferenciju za ravnatelje srednjih strukovnih škola s ciljem čvršće povezanosti između Agencije i ustanova za strukovno obrazovanje te zajedničkog djelovanja prema modernizaciji sustava strukovnog obrazovanja.

Javni poziv – izrada Nacrta prijedloga kurikuluma u strukovnom obrazovanju

Na temelju odredbe članka 20. Statuta Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Zagreb, Garićgradska ulica 18, OIB: 40719411729, ravnatelj Mile Živčić, dana 7. lipnja 2022. godine, upućuje Javni poziv za prijavu kandidata za koordinatore i članove Radnih skupina za izradu Nacrta prijedloga kurikuluma nastavnoga predmeta/modula/skupova ishoda učenja za kvalifikacije u strukovnome obrazovanju na razinama 3, 4.1 i 4.2 Hrvatskoga kvalifikacijskog okvira u okviru ESF projekta „Modernizacija sustava strukovnog obrazovanja i osposobljavanja“.