Uz pomoć knjižnice do COVID potvrde!

Iz nekoliko gradskih knjižnica poručuju svojim korisnicima da ne trebaju čekati u redovima i da svoju COVID potvrdu mogu brzo i besplatno naručiti putem sustava e-Građani.

Korištenje knjižnica tijekom epidemije

Radi sigurnog korištenja knjižnica, Knjižnice grada Zagreba donijele su više odluka u skladu s epidemiološkim preporukama Nacionalnog stožera za civilnu zaštitu u cilju sprječavanja širenja zaraze koronavirusom.

Sve će biti u redu

Iako je virus COVID-19 onemogućio učenicima i nastavnicima normalno održavanje nastave, aktivnosti u Gimnaziji “Fran Galović” Koprivnica ne prestaju ni tijekom nastave na daljinu.

Sve će biti u redu

O važnosti (#ostani)DOMA u vrijeme COVID-19 pandemije

1.c razred Ekonomsko-birotehničke škole u Slavonskome Brodu i njihova profesorica engleskoga jezika predstavljaju svoj tjedni e-zadatak i lijepe digitalne postere u virtualnoj galeriji koji upućuju na važnost doma i zajedništva u vrijeme COVID-19 pandemije.