DOS
Za kraj školske godine – malo statistike

E-Škole digitalni sadržaji za učenje i poučavanje, nastali u sklopu CARNET-ovog programa “e-Škole: Cjelovita informatizacija procesa poslovanja škola i nastavnih procesa u svrhu stvaranja digitalno zrelih škola za 21. stoljeće“, bili su uz vas i ove školske godine. Pomagali su vam u pripremi inovativnih nastavnih aktivnosti, kako u učionicama, tako i u novim okolnostima nastave na daljinu.

Počela je online nastava – u pomoć stižu e-Škole digitalni sadržaji

U prvom smo tjednu nastave nakon zimskih praznika i ona se u najvećoj mjeri odvija online. Bez obzira na to nedostaje li vam samo miris krede na školskoj ploči, jutarnji žamor dok djecu pratite do vrata škole ili već pomalo zazirete od distanciranosti ekrana i sučelja digitalne okoline, CARNET-ovi e-Škole digitalni sadržaji za učenje i poučavanje tu su upravo da vam olakšaju online učenje i poučavanje te ga učine jednostavnijim, zanimljivijim i kreativnijim.

CARNET za superobrazovatelje

Kako bi im olakšao rad i primjenu informacijsko-komunikacijskih tehnologija u radu, CARNET je za učitelje i nastavnike razvio niz usluga. Korištenje CARNET-ovih usluga i pristup CARNET mreži...