ekonomija
Obilježavanje Svjetskog i Europskog tjedna novca u Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana u Ogulinu

U Gimnaziji i strukovnoj školi Bernardina Frankopana iz Ogulina obilježen je Svjetski i Europski tjedan novca. Organizirana su brojna predavanja i radionice uživo i online za učenike i nastavljena je suradnja s udrugom Ekonom iz Ogulina. Cilj ove aktivnosti je podizanje svijesti učenika o financijskoj pismenosti i stjecanje financijskih kompetencija u svakodnevnom životu.

Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki

U organizaciji Prve ekonomske škole iz Zagreba i Ekonomske i birotehničke škole Bjelovar održava se Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki. Prijave traju od 10. veljače do 10. ožujka 2021. godine, a rok za dostavu materijala je 16. travanj 2021. godine.