interaktivno izlaganje
Srednja škola Ban Josip Jelačić iz Zaprešića ponovno eTwinning škola

Provedbom više projekata na visokoj razini koja je uključivala mnoštvo interaktivnosti, inovativnih pedagoških pristupa, razvoj čitavog seta vještina za 21. stoljeće, kako kod učenika tako i nastavnika u prošloj godini, srednja škola Ban Josip Jelačić iz Zaprešića zaslužila je naziv eTwinning škole i u razdoblju od 2021. do 2022. godine.

Gimnazija Vukovar aktivni sudionik ovogodišnje CARNetove korisničke konferencije

U sklopu 18. CARNetove korisničke konferencije CUC 2016  pod nazivom „Programirajmo svoju budućnost“ održane u Rovinju od 9. do 11. studenog 2016. Gimnazija Vukovar sudjelovala je s konferencijskim radom “Mala riznica online aplikacija“ i interaktivnim izlaganjem pod nazivom “Projekt Gimnazije Vukovar – Tehnologija budućnosti za školu budućnosti – od ideje do realizacije“.