Libar
Objavljeni finalisti nagrade “Libar za vajk”

Petnaest knjižnih naslova natječe se za nagradu “Libar za vajk” koju dodjeljuje Sa(n)jam knjige u Istri, a nagrada će biti dodijeljena šestu godinu zaredom autoru i nakladniku “knjige vrijedne pamćenja”, priopćili su u srijedu organizatori sajma.

Natjecanje za nastavnike: Pravi kaLibar za znanje 2017

Natjecanje Pravi kaLibar za znanje 2017 bilo je namijenjeno svim nastavnicima u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj, s ciljem poticanja izvrsnosti u izradi digitalnih nastavnih materijala. Cilj izrađivanja digitalnih nastavnih materijala je poticanje razvoja kompetencija učenika iz pojedinog nastavnog predmeta kojeg nastavnici izaberu i digitalnih kompetencija učenika.

Natjecanje za nastavnike: Pravi kaLibar za znanje 2016

Natjecanje Pravi kaLibar za znanje 2016 bilo je namijenjeno svim nastavnicima u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj, s ciljem poticanja izvrsnosti u izradi digitalnih nastavnih materijala. Cilj izrađivanja digitalnih nastavnih materijala je poticanje razvoja kompetencija učenika iz pojedinog nastavnog predmeta kojeg nastavnici izaberu i digitalnih kompetencija učenika.