okrugli stol
Okrugli stol namijenjen knjižničarima

Na Medicinskom fakultetu u Rijeci, u srijedu 29. rujna 2021. godine održat će se 5. okrugli stol namijenjen knjižničarima na temu “Razvoj poslovanja utemeljenog na dokazima: Što su Vaša mjerila?”.

12. okrugli stol za školske knjižnice

12. Okrugli stol za školske knjižnice tematski će se baviti problematikom autorskih prava u suvremenom digitalnom okruženju u kontekstu donošenja novog Zakona o autorskim i srodnim pravima kao i iznimne situacije u kojoj su se našle školske knjižnice za vrijeme uvođenja djelomične ili potpune nastave na daljinu.

Poziv za sudjelovanje na Okruglom stolu o slobodnom pristupu informacijama

Jubilarni, 20. Okrugli stol o slobodnom pristupu informacijama u organizaciji Komisije za slobodan pristup informacijama i slobodu izražavanja Hrvatskog knjižničarskog društva i Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održat će se 10. prosinca 2020. godine pod naslovom Dva desetljeća Okruglih stolova o slobodnom pristupu informacijama.

20. okrugli stol o slobodnom pristupu informacijama

Putem online platforme Zoom 10. prosinca 2020. godine održat će se 20. okrugli stol o slobodnom pristupu informacijama – Dva desetljeća Okruglih stolova o slobodnom pristupu informacijama. Riječ je o skupu u organizaciji Komisije za slobodan pristup informacijama i slobodu izražavanja i Odsjeka za informacijske i komunikacijske znanosti Filozofskog fakulteta u Zagrebu.

Zaključci okruglog stola “Medijske navike učenika osnovnih škola, a što je s digitalnim časopisima za djecu”

10. okrugli stol o školskim knjižnicama

10. okrugli stol o školskim knjižnicama “Njegovanje kulturne baštine kroz programe školske knjižnice” održat će se u četvrtak, 3. listopada 2019. godine, u Prvoj gimnaziji Varaždin, Petra Preradovića 14, Varaždin.