platforma
Pokrenuta digitalna platforma za edukaciju o mentalnom zdravlju

Grad Zagreb, Gradski ured za zdravstvo u suradnji s Domom zdravlja Zagreb Istok-Centar za zdravlje mladih pokrenuo je prvu digitalnu platformu za edukaciju mladih i njihovih nastavnika o mentalnom zdravlju. Riječ je o nastavku projekta promicanja važnosti mentalne higijena, razbijanja tabua i otvorene komunikacije s mladima o njihovim osjećajima.

Otkrijte nove značajke platforme CRISS i uključite se

Još jednom se pozivaju svi nastavnici da se uključe u međunarodni projekt CRISS. CARNET tijekom ove  školske godine (2018/2019) uspješno provodi projekt CRISS  (Demonstration of a scalable and cost-effective cloud-based digital learning infrastructure through the Certification of digital competences in primary and secondary schools) koji se financira iz okvirnog programa Europske Unije za istraživanja i inovacije Obzor 2020.