ponavljanje
Avantura kroz Osmansko Carstvo

Učenici šestih razreda Osnovne škole Dinka Šimunovića Hrvace cijelu nastavnu cjelinu Osmansko Carstvo i Europa odradili su na daljinu. Za sat ponavljanja odvažili su se na malu avanturu. Za početak su odigrali igru Avantura kroz Osmansko Carstvo,  u kojoj trebaju pronaći tajnu šifru za otključavanje sefa, kako bi otkrili glavni zadatak – istražiti, osmisliti i kreirati scenu iz razdoblja Osmanskog Carstva.

Avantura kroz Osmansko Carstvo

Kako se suočiti s nervozom pred ispit?

Normalno je osjećati nervozu pred ispit. Međutim, previše tjeskobe pred ispit može rezultirati panikom i ispodprosječnim rezultatima. Stoga vam donosimo nekoliko savjeta kako se suočiti s nervozom pred ispit i pobijediti je.

Ponavljanjem do uspjeha

Bliži se vrijeme ispitivanja, testova… Već vas lagano hvata panika. Ne paničarite, organizirajte svoje vrijeme za učenje i ponavljanje. Na kraju vam se testovi više neće činiti tako strašni, a uz dobru organizaciju imat ćete vremena i za druženje i hobije.