školska knjižnica

10. okrugli stol o školskim knjižnicama

10. okrugli stol o školskim knjižnicama “Njegovanje kulturne baštine kroz programe školske knjižnice” održat će se u četvrtak, 3. listopada 2019. godine, u Prvoj gimnaziji Varaždin, Petra Preradovića 14, Varaždin.

Stvarajmo eKreativno u školskoj knjižnici

Tulum s(l)ova u znaku svjetlosti

Mjesec hrvatske knjige u Osnovnoj školi “Antun Mihanović” Nova Kapela, Batrina učenici sedmih i osmih razreda već treću godinu obilježavaju Tulumom s(l)ova u školskoj knjižnici.

Otvorena izložba u Komercijalnoj i trgovačkoj školi Bjelovar

U petak 5. travnja 2013. godine u školskoj knjižnici Komercijalne i trgovačke škole Bjelovar otvorena je izložba akademske slikarice Perside Žutinić-Larma. U školskoj knjižnici, koja je postala izložbeni prostor, svojim učenicima, profesorima i svim zainteresiranim građanima predstavljeni su likovni umjetnici grada Bjelovara i Bjelovarsko-bilogorske županije.