strukovne škole
Završila je 5. Konferencija za ravnatelje strukovnih škola

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih petu godinu zaredom organizirala je trodnevnu 5. Konferenciju za ravnatelje srednjih strukovnih škola s ciljem čvršće povezanosti između Agencije i ustanova za strukovno obrazovanje. Naglasak je ovogodišnje Konferencije bio na novim kurikulumima strukovnog obrazovanja.

Započinju 5. Dani strukovnih nastavnika

U utorak, 15. lipnja 2021. godine, u Šibeniku počinju jubilarni 5. Dani strukovnih nastavnika, najveći skup za nastavnike strukovnih predmeta u Republici Hrvatskoj u organizaciji Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje.

Održano je WorldSkills Croatia 2021. natjecanje

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih je od 11. do 13. svibnja 2021. godine na Zagrebačkome velesajmu organizirala Državno natjecanje učenika strukovnih škola – WorldSkills Croatia 2021. Natejcanje je završeno podjelom medalja i uručenjem statue Faust Vrančić.

Javni poziv za prijavu autora za izradu e-tečajeva u okviru ESF-ova projekta “Modernizacija sustava stručnog usavršavanja nastavnika strukovnih predmeta”

Na temelju odredbe članka 20. Statuta Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Zagreb, Garićgradska ulica 18, OIB: 40719411729, ravnatelj Agencije Mile Živčić, dana 18. ožujka 2020. godine, upućuje javni poziv za prijavu autora za izradu e-tečajeva u okviru ESF-ova projekta „Modernizacija sustava stručnog usavršavanja nastavnika strukovnih predmeta“.

Javni poziv za prijavu domaćih predavača na zajedničkim općim predavanjima i sektorskim predavanjima i/ili radionicama na 5. Danima strukovnih nastavnika

Na temelju odredbe članka 20. Statuta Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, Zagreb, Garićgradska ulica 18, OIB: 40719411729, ravnatelj Agencije, Mile Živčić, dana 19. ožujka 2021. godine, upućuje javni poziv za prijavu domaćih predavača na zajedničkim općim predavanjima i sektorskim predavanjima i/ili radionicama na 5. Danima strukovnih nastavnika u okviru ESF-ova projekta „Modernizacija sustava stručnog usavršavanja nastavnika strukovnih predmeta“.

Započinju 5. Dani strukovnih nastavnika

Najava događaja: 5. Dani strukovnih nastavnika

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih organizira 5. Dane strukovnih nastavnika koji su namijenjeni nastavnicima strukovnih predmeta. Na ovom događaju strukovni nastavnici imat će priliku usavršavati se kroz brojna predavanja i radionice što će pridonijeti njihovom profesionalnom razvoju i omogućiti im lakše savladavanje gorućih izazova u njihovoj nastavnoj praksi i daljnjem radu s učenicima.