tjedan cjeloživotnog učenja
Tjedan cjeloživotnog učenja u Industrijsko strojarskoj školi

Tjedan cjeloživotnog učenja nacionalna je obrazovna kampanja čiji je cilj podizanje svijesti o važnosti učenja i obrazovanja. Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih i ove je godine, od 27. rujna do 3. listopada, organizirala 15. po redu Tjedan cjeloživotnog učenja, nacionalnu obrazovnu kampanju u kojoj se građanima na neposredan, često i neformalan način, prenosi poruka o važnosti obrazovanja i učenja.

15. Tjedan cjeloživotnog učenja

Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih kontinuirano provodi aktivnosti usmjerene na promociju cjeloživotnog učenja te već petnaestu godinu zaredom organizira nacionalnu obrazovnu kampanju Tjedan cjeloživotnog učenja.

“Online susret nastavnika i roditelja – Govorimo o online nastavi”

Tjedan cjeloživotnog učenja – učenje u svijetu multimedije

Gimnazija Vukovar je aktivni sudionik nacionalne obrazovne kampanje – 13. Tjedan cjeloživotnog učenja. Svjesni činjenice da cjeloživotno učenje predstavlja vodeće načelo u razvoju obrazovanja, učenici i nastavnici Gimnazije Vukovar kontinuirano i aktivno sudjeluju u obilježavanju Tjedna cjeloživotnog učenja u organizaciji Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih, a koji se ove godine provodi od 30. rujna do 6. listopada 2019. godine.

“Online susret nastavnika i roditelja – Govorimo o online nastavi”

Svijet je moja učionica

Nastavkom projekta „ISA ACTIVITY 2018., International collaborative activity, Virtual Voyage“ vukovarski gimnazijalci upoznali su indijsku tradicijsku plemensku umjetnost Warli.