vježbanje
Sat Tjelesno-zdravstvene kulture na kuglanju

Učenici Razredne nastave OŠ “Retfala” iz Osijeka su jedan svoj sat Tjelesno-zdravstvene kulture odradili na kuglani. Umjesto uobičajenog sata u svojoj sportskoj dvorani, učenici su upoznali novi sport s kojim se do sada nisu upoznali. Naučili su pravila u kuglanju i odigrali pravu utakmicu s učenicima drugih razreda.

Testirajte svoju fitness inteligenciju

Poziv svim fitness entuzijastima! Koliko se zaista razumijete u vježbanje? Ovim ćete kvizom provjeriti svoje znanje o uobičajenim mitovima i pogrešnim shvaćanjima fitnessa. Napišite svoje odgovore na zaseban list papira, zabavite se i ne zaboravite na kraju provjeriti svoje rezultate.

Sat Tjelesno-zdravstvene kulture na kuglanju

U zdravome tijelu zdrav duh

U zdravome tijelu – zdrav duh! Tu ste poslovicu čuli bezbroj puta i možda vam je već i pomalo dosadila. Pa tko danas ima dovoljno vremena za vježbanje i skakutanje uz loptu? Čemu služe sve te vježbe osim da se pošteno namučimo, oznojimo i umorimo?